Пхукет вже відкрито

Плануй свою подорож вже зараз!
Чому я обираю Пхукет
Ніколас Димитров
Голова представництва Туристичного Управління Таїланду (ТАТ) в Україні
«Я обираю острова Таїланду, а саме Пхукет, тому що це справжня перлина серед островів Південно-Східної Азії. Тут є все, що можна побажати, і в будь-який час року - тропічна природа, пляжі з білосніжним піском, екзотичні фрукти, розкішні готелі, божественні спа і при цьому ще багата культурна спадщина! У Пхукет-тауні зберіглося безліч пам'яток китайської і португальської архітектури, що надає цьому місту унікальний колорит.
Пхукет зовсім недавно відкрився для туристів, особливо для повністю вакцинованих, які можуть насолоджуватися відпочинком на острові без проходження карантину. Більшість персоналу туріндустрії і місцевих жителів також вакциновані, тому це, напевно, одне з найбезпечніших місць у світі в контексті пандемії.

До речі, після карантинної паузи Пхукет став ще привабливішим. Найчистіші пляжі з білосніжним піском, прозора вода і ніяких натовпів! Багато готелів скористалися паузою в бізнесі для проведення масштабної реновації, а деякі навіть змінили концепцію відпочинку в бік більшої екологічності та приватності, щоб відпочиваючі могли краще відчути єднання з прекрасною природою.

Я сам через тиждень лечу на Пхукет, користуючись акційною пропозицією Qatar Airways, і з великим нетерпінням чекаю зустрічі з «Островом щастя» після кількох років перерви. Упевнений, це буде незабутня поїздка!»
Програма "Пхукет Пісочниця 7+7 розширення" дозволяє повністю вакцинованим іноземним мандрівникам скоротити обов'язкове перебування на Пхукеті з 14 до 7 днів, після чого ще 7 ночей можна провести в будь-якому з наступних районів: в Крабі (Ko Phi Phi, Ko Ngai, або Railay), Phang-Nga (Khao Lak або Ko Yao), або Surat Thani (Ko Samui, Ko Pha-ngan або Ko Tao)
Підготовка до подорожі
Що мають знати/робити іноземні мандрівники, які планують відвідати програму «Пісочниця на Пхукеті», перш ніж подорожувати?
Вони повинні переконатися, що вони відповідають усім необхідним вимогам і мають всю необхідну документацію. Це включає:

 • закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців;
 • довідку з негативнии тестом на COVID-19 з лабораторним результатом методом РТ-ПЛР не пізніше ніж за 72 години до подорожі;
 • сертифікат про вакцинацію вакциною, схваленою Міністерством охорони здоров'я Таїланду (MoPH) або Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Тим, хто одужав від COVID-19, також необхідно пройти повну вакцинацію принаймні за 14 днів до подорожі;
 • оплачені авіквитки туди та назад;
 • оплачене проживання, що включає принаймні 7 ночей на Пхукеті в готелі SHA Plus;
 • замовлені та оплачені тести на РТ-ПЛР, які необхідно зробити на 1 та 3 дні перебування в Таїланді на веб-сайті www.thailandpsas.com;
 • медична страховка з покриттям лікування COVID-19 щонайменше 100 000 доларів США

Tip: TAT рекомендує мандрівникам перевірити дрібний шрифт будь-якого страхового полісу COVID-19 перед покупкою. Зрештою, ця політика повинна покривати витрати на лікування та інші медичні витрати, пов'язані з інфікуванням COVID-19, включаючи госпіталізацію у стаціонар. Політика також повинна охоплювати весь період перебування мандрівників у Таїланді.


Які авіакомпанії здійснюють прямі рейси до міста Пхукет
В даний час авіакомпанії Qatar Airways здійснює переліт на Пхукет з міст України, з пересадкой у Досі, Катар.
Чи можу я подорожувати до Пхукета непрямим міжнародним рейсом, здійснюючи транзит внутрішнім рейсом у міжнародному аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку
Ні. Наразі всі мандрівники повинні подорожувати тільки прямими міжнародними рейсами до Пхукета. Однак транзит через Бангкок може бути можливим у найближчому майбутньому, оскільки Таїланд поступово відкриває все більше пілотних напрямків для повністю вакцинованих іноземних мандрівників
Якщо я подорожую з дитиною віком до 18 років, чи потрібно їй/їй повністю зробити щеплення
Мандрівники, яким ще не виповнилося 18 років, не потребують вакцинації, якщо подорожують з повністю вакцинованими батьками або опікунами, але вони повинні мати медичну довідку з лабораторним результатом методом РТ-ПЛР, що вказує на те, що COVID-19 не виявлено не більше ніж за 72 години до дати поїздки.
Подача заявки на програму Пхукет Пісочниця
Як я можу подати заявку на участь у програмі?
За умови, що ви відповідаєте всім зазначеним вище пунктам у розділі «Підготовка до подорожі», ви можете перейти на веб-сторінку https://coethailand.mfa.go.th/ щоб подати заявку на отримання сертифіката в'їзду (COE).
Якщо я хочу залишитися 7 ночей на Пхукеті та ще 7 ночей у зоні/зонах розширення, чи потрібно мені подавати заявку на два COE?
Ні. Вам потрібно подати заяву лише на один COE, коли у вас буде уся необхідна документація.
Чи повинен я забронювати маршрут до інших регіонів із зони розширення перед поїздкою в Таїланд?
Так. Оскільки ваш візит до зони розширення є продовженням Пісочниці Пхукета, процес подання заявки на COE та необхідні вимоги/домовленості/документація будуть залежати від того, куди саме ви подорожуєте.

Tip: Конкретно для Ко Самуї вам потрібно буде забронювати та оплатити заздалегідь авіапереліт рейсом Пхукет-Самуї авіакомпанії Bangkok Airways. Відвідайте: www.bangkokair.com для отримання додаткової інформації щодо цього спеціального маршруту.
Чи отримаю я сповіщення про результат заявки?
Так, якщо ви зареєстрували дійсну електронну адресу.
Чи потрібно подавати заяву на візу
Так, якщо плануєте перебування більше 45 днів. Деталі по візі: http://tourismthailand.com.ua/viza/
День подорожі
Чи потрібно мати з собою всю документацію, необхідну для COE?
Так, вам потрібно роздрукувати всю документацію, вона має бути англійською.
Чи доведеться мені проходити перевірку документів у аєропорту?
Так. Ви також повинні мати можливість пред'явити всю необхідну документацію на запит під час реєстрації на рейс.

Tip: Зверніть увагу, що недотримання правил авіакомпанії може призвести до відмови у посадці.
Прибуття на Пхукет
Яка процедура після висадки з літака?
Після прибуття в міжнародний аеропорт Пхукета всі мандрівники підлягають медичному огляду, включаючи тестування на COVID-19 шляхом РТ-ПЛР та імміграційні процедури. Діти віком до 6 років пройдуть RT-ПЛР-дослідження на слину.

Tip: Мандрівники повинні завантажити та встановити програму сповіщень, а також увімкнути її протягом усього часу перебування у Таїланді.
Після перевірки у аеропорту, чи потрібно мені прямувати безпосередньо до свого готелю?
Так. Вам потрібно буде їхати прямо до готелю, де ви повинні почекати результату тесту.
Чи можу я з будь -якої причини зупинитися на шляху до готелю?
Ні, це заборонено.
Чи можу я взяти громадський транспорт для трансферу аеропорт-готель?
Ні. Трансфер має бути організован заздалегідь.
Скільки мені доведеться чекати на результат мого тесту?
Результат буде доступний протягом першого дня вашого прибуття.
Як я рахую дні?
Якщо ви прибуваєте протягом 00.01-18.00 - це перший день. Якщо ви прибуваєте протягом 18.01-00.00 години, наступний день - перший день.
Під час Вашого перебування
Якщо у мене негативний тест, чи можу я вільно подорожувати по Пхукету?
Так, ви можете їхати куди завгодно на Пхукеті, але ви повинні чітко дотримуватися запобіжних заходів DMHTTA: D-віддалення, M-носіння маски, H-миття рук, T-перевірка температури, T-тестування на COVID-19 та A - додаток для оповіщення.

Tip: Маски необхідно носити постійно в громадських місцях і в будь -якому транспортному засобі з двома або більше людьми.
Якими турами та екскурсіями, транспортом та ресторанами я повинен користуватися під час перебування на Пхукеті?
Рекомендується використовувати операторів SHA Plus для екскурсій та транспортування та ресторани SHA Plus для обіду, хоча це не є обов'язковим.

Tip: Вибір ресторанів SHA Plus, транспортних компаній та туристичних агентств можна переглянути тут: https://www.thailandsha.com/shalists/index?type=shaplus-SHA-Plus

Чи можу я орендувати автомобіль, перебуваючи на Пхукеті?
Так, можна. Знову ж таки, рекомендується скористатися послугою прокату автомобілів SHA Plus, хоча це не є обов'язковим.
Чому я повинен зупинитися в готелі SHA Plus або скористатися послугою SHA Plus?
Це для вашої додаткової безпеки, оскільки сертифікація SHA Plus вказує на готелі, ресторани, транспортних постачальників та туристичні послуги, які відповідають заходам безпеки для боротьби з COVID-19, а також щонайменше 70% їхнього персоналу повністю вакциновані.
Чи повинен я пробути цілих 14 ночей у готелі 1 SHA Plus на Пхукеті?
Ви можете зупинитися на 14 ночей в одному готелі, або після проживання перших 7 ночей в 1 готелі, потім ви можете переїхати в інший готель/готелі SHA Plus до кінця вашого перебування. Яким би не був ваш вибір, все це потрібно передоплатити. Рішення про зміну готелів не може бути прийняте на місці.
Чи можу я зупинитися в готелі SHA Plus на Пхукеті менше 14 ночей; наприклад, всього 5 ночей, а потім виїхати з Пхукета в іншу країну?
Так. Однак ви повинні негайно виїхати з Пхукета міжнародним рейсом до іншої країни.
Чи означає це, що я також можу після 5 ночей на Пхукеті поїхати до інших тайських напрямків?
Ні, це заборонено. Ви повинні негайно покинути Таїланд. Якщо ви хочете відвідати інші тайські напрямки, вам потрібно спочатку завершити перебування на Пхукеті на 14 ночей або скористтися програмою розширення.
Яка процедура після того, як я закінчу свої 7 ночей на Пхукеті і буду готовий продовжувати відвідувати свою зону розширення?
Ви повинні отримати "Форму трансферу", видану вашим готелем на Пхукеті, яка вказує, що ви прожили на Пхукеті 7 ночей, яку вам потрібно буде показати разом з негативними результатами їх 2 тестів на COVID-19 (проведених у день 1 і день 6-7 на Пхукеті).
Де конкретно я можу продовжити своє перебування на Пхукеті з пісочницею 7+7?
Програма розширення базується на затверджених областях, і саме ці райони ви можете відвідати. Це Ко Пхі Пхі, Ко Нгай і Рейлі в Крабі; Хао Лак і Ко Яо в Пханг-Нга та Ко Самуї, Ко Пханьган і Ко Тао в Сурат Тхані.
Під час вашого перебування (круїзні екскурсії по Пхукету та берегові екскурсії)
Чи можу я брати круїзні екскурсії та берегові подорожі під час свого перебування на Пхукеті?
Так. Але рекомендується використовувати операторів SHA Plus для круїзних екскурсій або берегових подорожей.

Tip: Для Вашого додаткового здоров'я та безпеки можна насолоджуватися морськими екскурсіями на Пхукет, користуючись послугами човна та порому SHA Plus з затверджених причалів (Ао По, Чалонг, Рассада та Вісіт Панва).

Тим часом круїзними та яхт-екскурсіями по Пхукету можна насолодитися, скориставшись послугами круїзів та яхт SHA Plus із затверджених причалів (пристань для яхт Хейвен, пристань Ао По Гранд, лагуна на човні Пхукет, пристань Королівського Пхукета та причал Чалонг)

Тестування на COVID-19
Чи потрібно передплачувати тест на COVID-19?
Усі необхідні тести необхідно попередньо забронювати та оплатити заздалегідь через www.thailandpsas.com; кількість тестів залежить від тривалості вашого перебування.
Скільки ще тестів я повинен зробити під час свого перебування?
Якщо ваше перебування становить менше 14 ночей, ви повинні пройти додаткові аналізи РТ-ПЛР на 6-7 та/або на 12-13 день, залежно від тривалості перебування.

Якщо ваше перебування триває більше 14 ночей, ви повинні здати ще 2 аналізи RT-PCR на 6-7 та 12-13 день.

Коли всі 3 результати тесту будуть негативними, після 14-денного періоду перебування на Пхукеті ви зможете вільно подорожувати Таїландом.
Де я можу зробити RT-PCR-тест?
Центри на Пхукеті:

 • Майкхао (Північний Пхукет), тел. 096-643-4572
 • Лагуна (Чернгталай) 076-325-442
 • Патонг (Jungceylon) 093-574-0683
 • Ката (центр Ката) 081-693-6586
 • Місто Пхукет (Центральна Флореста) 088-765-0363
Якщо я отримаю позитивний тест, що буде?
Вас направлять у медичний заклад для належного лікування, витрати на яке повинні бути покриті страховкою.

Tip: Зверніть увагу, що якщо ви подорожуєте як група, решта групи також повинна бути переведена в готель з альтернативним карантином (AQ) на 14 ночей, і вони нестимуть витрати на AQ.
Що мені робити, якщо я погано себе почуваю або підозрюю можливу інфекцію COVID-19?
Будь-яка особа, яка відчуває симптоми COVID-19, повинна негайно пройти обстеження. Якщо людина подорожує у групі, кожна особа в групі повинна пройти тестування.
Заходи безпеки та охорони здоров'я
Чи можу я вільно проводити свій час під час перебування за програмою «Пісочниця»?
Так, ви можете насолоджуватися своїм візитом максимально, але суворо дотримуватися запобіжних заходів DMHTTA: D-Відстань, M-Носіння маски, H-Миття рук, T-Перевірка температури, T-Тестування на COVID-19, та A - додаток оповіщення. Маски необхідно носити постійно в громадських місцях і в будь-якому транспортному засобі з двома або більше людьми.
Внутрішній / міжнародний виліт
Я планую відвідати один або кілька інших напрямків у Таїланді після мого візиту на Пхукет. Чи буду я відповідати вимогам в'їзду в ці інші місця?
Ви повинні пред'явити докази того, що ви прожили на Пхукеті 14 ночей разом з негативними результатами 3-х тестів на COVID-19 разом з іншою необхідною документацією відповідно до вказівок та заходів, оголошених відповідними пунктами призначення.

Tip: Зверніть увагу, що до кожного пункту призначення в Таїланді є вимоги щодо в'їзду, і ви повинні перевірити їх заздалегідь, щоб переконатися, що ви їх відповідаєте.
А як щодо вимог щодо в'їзду країни/території, до якої я полечу після мого перебування в Таїланді?
Ви несете відповідальність за те, щоб ви відповідали вимогам вашого конкретного міжнародного призначення. Таїланд не несе відповідальності та не може допомогти у цьому питанні.
Представницький офіс
Туристичного Управління Таїланду в Україні
провулок Тараса Шевченка, 7/1, офіс 4
Київ 01001, Україна
Телефон: +38 044 278 73 31
E-mail: office@tourismthailand.com.ua